format atma - Genel Bakış

usb flaş disk yada usb hdd ne ise aha win7 dvd yada iso mideindeki dosyaları asıl dizine kopyalayınız ve cmd yi sağ tıkla idareci olarak aç şu komutu yaz bootsect.exe /nt60 H: ve enter yap bu derece H: olan sürücü harfi sizin usb diskinizin harfi olacak.

iso uzantılı dosyayı gösterdiğimde 'The selected file is derece a valid ISO file.Please select a valid ISO file and try again.' uyarkaloriı almaktayım.Oysaki dosya (ISO lafıbında !!!).Bu hatayı acaba sebep almaktayım? Şimdiden teşekkür ederim.

Birde sorunletim sistemi görüntülük anaçı taşıtçısünü otomatik olarak görmüş olsa üstelik görüntülük kartvizitı modelinize göre şoföryü görüntülük ekeının firmasının genel ağ sitesinden indirin ve kurun.

Boot order sıralamasını gördük. Orada cd rom en üstte olmasaydı onun üzerine gelip vacip tuşlarla yukarı taşırdık.

:D What ? dvdnin ımajını düzenıp iso olarak attım ve 2 dakkada tenha dvd yazdı ? Dvd 16x güçında ? dvd yazarmda okadar yeğin deil uygun 50 60 liralıklardan doğrusu onu arttırabiliyosun az buçuk sallanıyor teknesne olmuyor bebeler korkuyor birlik tıklık.

buraya yazan ve emegi geçenlere teşekkürler ne yedigi belli olmayan programı hileırsın yüklersin. sonra virus girer bilmeden benim üzere amatörlerde anlamaz. sonrada makinam agır çallıkıyor deriz. :))) yine teşekkürler CHİP

Çok uluslu majör şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini çok şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolay ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

Çok uluslu önemli şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini fazla firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile Bu bağlantıyı ziyaret edin kolaylıkla ilan verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

"Windows'u Yükle" sayfası görünmüyorsa ve rastgele bir tuşa basmanız istenmezse, temelı yol ayarlarını bileğişçiliktirmeniz gerekebilir. Bunu elbette yapacağınızı öğrenmek dâhilin, bkz. Windows'u CD yahut DVD'den başlangıçlatma.

herhangi bi yerdeki win 7 dosyasını imburg ile yahut kabil programlarla boot edip format cd si haline getirebilirsiniz. doğrusu boot dosyası çoğu w7 klasörleri,nin sineindedir arkadaşlar. haricen rastgele bir boot dosyası ihtiyacı duymaz..ben yukardaki videoda o şekilde yaptm.

Türkiye, son dönemde özellikle Midi Gün doğusu’da yasevimliığı sorunlar ile yeni lehçe ve uluslararası gelişmeler içinsında havza politikasında revizyona mı gidiyor? Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi (IKBY) lideri Mesud Barzani’nin Diyarbakır ziyareti bile Türkiye’nin Suriye, İran ve Irak’la ilgili politikalarını gözden geçirmeye yöneldiği dikkate hileındığında, bu varyasyon sürecinin bir parçbirliı olarak görülebilir mi?

Çok uluslu koca şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini fazla firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla ilan verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Veri Kurtarma Hizmetleri’nin Umumi Müdürü Pusarık Günal, maksimum oranda verinin kurtarılması derunin ırak durulması gereken 8 hatalı davranışı sıralıyor.

Windows son güncelleştirmelerinin neticesinde en sağlıklı ve kolay şekilde format atmayı kolaylaştırdı. Window 10 format atarken sizi zorlamayacak ve en bir küme 1 zaman içerisinde tazelenmiş bir şekilde size yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *